Матеріально-технічне забезпечення

Автор: Крецу О. А.

МАТЕРІАЛНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1. Загальний стан будівель та приміщень школи

Головний корпус будівлі школи введений в експлуатацію в 2001 році з проєктною потужністю - 840 місць.

У блоці А розташовано кабінет директора, заступника директора з виховної роботи,  ігрова кімната, спальня для чнів 1-х класів, класні кімнати початкової школи, кабінет образотворчого мистецтва, біології та трудового навчаннчя.

Блок Б містить методичний кабінет, кабінет заступника директора з навчально-виховної роботи, робочий кабінет психолога, логопеда, навчальні кабінети для учнів 5-11 -х класів: 2 кабінета молдовської мови та літератури, 3 кабінети української мови та літератури, 2 кабінета англійської мови та літератури, 2 кабінета математики, кабінет інформатики,  біології, хімії, фізики, зарубіжної літератури, історії України, всесвітньої історії.

Актова зала, бібліотека з читацькою залою, комп'ютерний клас, кабінет математики, кабінет педагога-організатора, кухня з їдальнею - розташовані у блоці В.

У блоці Д знаходиться велика спортивна зала, спортивна зала для учнів початкових класів та гімнастична зала, кабінет медичного працівника, кабінет мсузики де займаються учні Саратського філіалу музичної школи, кімната для занять настільним тенісом.

Загальна площа всіх приміщень складає 5365 м2, в т. ч. класних кімнат 1980м2. також є спортивний майданчик, який знаходиться в задовільному стані.

Наявний  водогін, котельна з пілетним опаленням. школа забезпечена водопостачанням.

2. Стан матеріально-техничного забезпечення навчальних кабінетів

Навчальні кабінети мають нормативні і методичні документи, забезпечені дидактичними матеріалами для виконання навчпальних програм. Високий рівень забезпеченості мають 3 кабінети української мови та літератури (мультимедийний комплекс, кольоровий принтер, художня література, стенди), кабінет фізики (Інтерактивна дошка), кабінет географії (інтеративна дошка), 2 кабінета інформатики - забезпечені комп'ютерами згідно вимог, 2 кабінета трудового навчання облаштовані достатньою кількість  швейних машин. Класні кімнати НУШ (1-2 класи) також оформлені згідно Стандарту. Навчальний заклад забезпечений учнівськими столами, партами, стільцями, меблями. Введеться контроль за їх збереженням.

3. Зовнішя естетична культура

Загальна площа земельної ділянки складає 4,5 га. На цій території розташовані: основне приміщення школи, котельня. Територія школи відогороджена від проїжджої частини. Під'їздні шляхи та прилягаючі до школи території заасфальтовані. Частину території школи займає спортивний майданчик, обладнання якого пофарбоване і має гарний вигляд. На повір'ї школи встановлено бюсти "Румунському Лучаферу" Михайлу Ємінеску та "Українському Кобзарю" - Тарасові Шевченко.

Частина території школи розділена на пришкільні ділянки, які закріплені за класами і на яких учні вирощують квіти і доглядають за ними. 1/3 частина вікон та двери дерев'янні та потребують заміни, решта вікон замінені на металопластикові.  Територія школи завжди в охайному вигляді.

4. Забезпечення сучасною комп'ютерною технікою

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.