Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

ДПА та ЗНО

Дата: 1 серпня 2020 о 14:02, Оновлено 31 травня 2022 о 07:32
Автор: Крецу О. А.

                                                              Звільнення від ДПА - 2022

https://docs.google.com/document/d/1PXL6Fm73NykWHl6OHkkdNe7t3NtT3Jan/edit?usp=sharing&ouid=106522615836144052821&rtpof=true&sd=true

ЗНО - 2022: НОВАЦІЇ, ГРАФІК, ПРЕДМЕТИ

9 січ. 2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

Якщо учасник  / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання 

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
  • історія України (субтест “Історія України 1914 р. – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2022 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2022 років.

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2022

9 січ. 2022

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО, яка відбуватиметься на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти та триватиме до 22 січня.

Пробне тестування відбувається з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита.

Також учасники пробного ЗНО зможуть отримати результат тестування, психологічно налаштуватись на проходження тестування та навчитись ефективно розподіляти час, зосереджуючись на виконанні завдань.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливається від 213 до 309 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.

19 березня учасники тестування матимуть можливість скласти пробний тест з української мови або української мови і літератури.

26 березня випускники зможуть пройти пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).

Для реєстрації кожному учаснику необхідно заповнити реєстраційну картку учасника пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Після цього регіональним центром буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО.

Також не пізніше 25 січня необхідно оплатити обрані тестування через систему онлайн-оплат на сайті регіонального центру або в банку. Реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.

Не пізніше 10 березня на персональну сторінку учасники отримають запрошення-перепустку, де будуть зазначені адреси пунктів проведення кожного з вибраних вами тестувань.

Після проходження пробного тестування з обраних предметів в пунктах тестувань учасники також зможуть ознайомитись з матеріалами інших тестувань, які міститимуться на особистій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО.

Для визначення результатів упродовж трьох днів після кожного з тестувань учасники можуть перенести свої відповіді, надані під час виконання тесту в бланках відповідей, до спеціального сервісу.

Після внесення відповідей до спеціального сервісу 25 березня на інформаційній сторінці учасника буде розміщено результат пробного ЗНО з української мови, української мови і літератури, а 1 квітня — з іншого навчального предмета.

Результат пробного ЗНО допоможе вам краще зрозуміти, над чим варто попрацювати більш детально, але не може бути використаний для прогнозування результатів основної сесії ЗНО.

РЕГІОНАЛЬНІ ЦЕНТРИ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ:

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

      ЗНО - 2021

Наказом   Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.  

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання:

21 травня -  хімія 

25 травня - англійська мова

28 травня - математика

1 червня - українська мова і література

4 червня -  історія України

7 червня -  фізика 

10 червня - біологія

15 червня - географія

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.  

Пробне ЗНО-2021

09.12.2020

До уваги осіб, які бажають взяти участь у пробному ЗНО – 2021!  

Пробне ЗНО з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудеться 10 квітня 2021 року. ( див. деталі)

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Угода публічної ферти:Завантажити

Заява на повернення надлишково перерахованих коштівЗавантажити

Умови реєстрації та участі у пробному ЗНОЗавантажити

КошторисЗавантажити

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

  УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТІ ОСІБ, ЯКІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2021 РОКУ, ДЛЯ ОДЕСЬКОЇ ТА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

  1.   Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які створили на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ОРЦОЯО) електронну реєстраційну картку-заяву для участі  в ПЗНО та вчасно здійснили оплату послуги ПЗНО.
  2.  Реєстрація учасника пробного ЗНО здійснюється ОРЦОЯО через мережу Іnternet після отримання від учасника електронної реєстраційної картки-заяви та надходження коштів за оплачену послугу проведення ПЗНО на розрахунковий рахунок ОРЦОЯО.
  3. З 05 січня  до 19 січня 2021 року триватиме реєстрація для участі у ПЗНО
  4.  Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:
    1.  Зайти на сайт ОРЦОЯО http://test-center.od.ua на сторінку «Пробне ЗНО- 2021».

4.2  Ознайомитися з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання та угодою публічної оферти про надання Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення процедури пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

4.3 Уважно заповнити на сайті електронну реєстраційну картку-заяву, перевірити правильність зазначених даних та надати згоду на обробку персональних даних.

4.4  Роздрукувати сформований PDF-документ із реєстраційним повідомленням, у якому буде зазначено логін та пароль для доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», та квитанцією на оплату замовленого предмета пробного ЗНО.

Радимо зберігати отримані логін та пароль у надійному місці для уникнення несанкціонованого доступу!

   4.5 Здійснити оплату протягом п’яти робочих днів після генерування квитанції, але не пізніше 23 січня 2021 року в установі будь-якого банку України.

УВАГА! Особа, кошти від якої поступили на розрахунковий рахунок ОРЦОЯО після 29 січня 2021 року, не підлягає реєстрації, а сплачені кошти повертаються на підставі письмової заяви у безготівковій формі.

4.6 Зберігати квитанцію (чек), що підтверджує проведення операції оплати. Ідентифікація платежу здійснюється автоматично за кодом, який вказано в квитанції в полі «Призначення платежу». Він унікальний для кожного предмета та учасника пробного ЗНО. Звертайте увагу касира на обов’язкове внесення цього коду до поля «Призначення платежу». Якщо у призначенні платежу в квитанції не зазначені дані або зазначені невірні дані, гроші не зможуть бути зараховані. Квитанція про оплату вважається підтвердженням ознайомлення та згоди з умовами організації та проведення пробного ЗНО.

4.7 Проконтролювати надходження платежу до ОРЦОЯО в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО». Якщо через 3 робочі дні після оплати надходження коштів не зафіксовано в «Особистому кабінеті», особа має звернутися за телефоном інформаційної підтримки ОРЦОЯО (048-784-89-36, 0482-32-35-­09). Після надходження оплати за послугу проведення пробного ЗНО з обраного Вами предмета реєстрація вважається завершенною.

5. Роздрукувати самостійно запрошення-перепустку яке буде розміщено до 25 березня 2021 року в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО». У запрошенні-перепустці буде зазначено час і місце проведення пробного ЗНО. Пункти проведення пробного ЗНО будуть створені, як правило, в обласних та районних центрах та/або в містах обласного підпорядкування. Якщо в місті або районі у день проведення пробного ЗНО виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше, ніж 45 осіб (сумарно з усіх предметів), то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.У разі неучасті особи у пробному ЗНО або порушення процедури проходження ПЗНО сплачені кошти не повертаються. Така особа має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ПЗНО, зазначеною у запрошенні – перепустці.

6. У разі скасування проведення пробного ЗНО через причини, що не залежать від ОРЦОЯО (стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або переддень проведення пробного ЗНО, скасування проведення пробного ЗНО у поточному році центральним органом виконавчої влади, інші форс-мажорні обставини), учаснику буде відшкодована за його особистою заявою частина сплачених ним коштів за послугу ПЗНО, яка  розраховується відповідно до обсягу фактично виконаних робіт і понесених витрат.

 7. 10 квітня 2021 року, у день проведення пробного ЗНО, кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест лише з одного предмета з переліку:

українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, хімія, фізика, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

УВАГА ! Результат зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою 100-200 балів з предмета «математика (завдання рівня стандарту)» не встановлюється. Ви можете отримати лише результат за критеріальною шкалою 1-12 балів.

Допуск до пункту проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності в учасника таких документів:

  •  Документа, що посвідчує особу ;
  •  запрошення-перепустки;
  •  квитанції про сплату вартості послуг з проведення пробного ЗНО.

8.Результати пробного ЗНО:

8.1. З 10.04.2021 р. до 14.04.2021 р. для отримання результатів з предметів пробного ЗНО кожен учасник ПЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», доступ до якого буде здійснюватися через «Особистий кабінет учасника ПЗНО»

8.2. 12.04.2021 р. будуть оприлюднені правильні відповіді до завдань ПЗНО з української мови, української мови і літератури, біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

8.3. 16.04.2021 р. буде оголошено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів ПЗНО.

ЗНО/ДПА    

УВАГА! ЗНО-2020: ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

 Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня. До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року. Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

Реєстрція на ЗНО-2020 триває з 03 лютого по 24 березня

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє:

03 ЛЮТОГО 2020 р. розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. В Україні очікують понад 346 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів. На запит учасників завдання сертифікаційних робіт з шістьох навчальних предметів перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Реєстрація:

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти. Скориставшись сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру, потрібно створити реєстраційну картку, підготувати дві фотокартки розміром 3×4, що відповідають досягнутому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім. Після цього необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому навчається учень/студент. Щодо випускників минулих років, то вони зможуть зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до відповідного регіонального центру. Потенційні учасники тестування, які вже передали свої реєстраційні документи до регіонального центру зможуть самостійно перевіряти стан опрацювання документів. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки в поле спеціального сервісу «Стан опрацювання документів».

Реєстрація для участі в додатковій сесії :

Цьогоріч додаткову сесію буде проведено з 25 червня до 17 липня.

Для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

  • в основний період реєстрації (з 3 лютого до 24 березня) зможуть подавати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них; обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальних предмети, зовнішнє оцінювання з яких проводиться під час основної сесії в один день; у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном; за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у зовнішньому оцінюванні з окремого(их) навчального(их) предмета(ів), що проводиться(яться) в певні дні; вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії; у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.
  • у додатковий період реєстрації (з 4 до 18 травня) зможуть подавати документи особи, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та не встигли зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання. Індивідуальні конверти особам, які проходять ДПА у формі ЗНО надсилаються за адресою навчального закладу, іншим особам – за адресою, вказаною в реєстраційній картці. На сайті Українського центру для кожного учасника ЗНО створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, указаними у ньому. До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Спеціальні умови для учасників з особливими освітніми потребами:

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти створюють більше 20 різних додаткових (спеціальних) умов. Так, наприклад, для дітей із вадами опорно-рухового апарату підбираються пункти тестування із пандусом, або ж пункти тестування, де можна на інвалідному візку проїхати, є відповідна туалетна кімната. Для дітей із вадами слуху дозволяється мати слуховий апарат, якщо ж зовсім не чує і володіє мовою жестів, то в аудиторії працюватиме сурдоперекладач. Для дітей із вадами зору є кілька варіантів: додаткове освітлення, використання лупи, як механічного апарату, тестовий зошит шрифтом «16» або ж тестовий зошит, надрукований рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Зошит шрифтом «16» і шрифтом Брайля може бути забезпечений тільки під час додаткової сесії. Цьогоріч шрифтом Брайля будуть зошити із української мови та літератури, математики, історії України та біології. Для створення таких умов учасник має надати відповідний медичний висновок. Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

    Державна підсумкова атестація-2020 у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
  • один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту

   РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО – 2020

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Зауважте, що одним з перших кроків є обрання категорії особи.

Якщо ви у 2020 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – ваша категорія «Випускник закладу загальної середньої освіти 2020 року».

Пробне тестування 

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено до 11 грудня сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

      

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.